KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 7016497
nr 701 6497
Skulptur
Byst, Konstmassa, höjd: 33
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 juni 2011
kl 20:01:04
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
400 kr
550 kr